• ارتباط با موسس دبستان

  ارتباط با موسس دبستان
  به اطلاع اولیای محترم می رساند که می توانند از طریق سایت دبستان و با ورود به پنل کاربری خود جهت ارتباط با موسس دبستان جناب آقای یاسمن ، اقدام نمایند.
 • نوگلان علم آفرین ، تولدتان مبارک

  نوگلان علم آفرین ، تولدتان مبارک
  به نام آنکه مهر را آفرید و مهربانی را و تو را . . . دبستان علم آفرین زادروز تولد شما را صمیمانه تبریک عرض می نماید و عمری پر از سعادت و موفقیت و خوشبختی در کنار خانواده برایتان آرزو دارد.
 • دومین جلسه هیئت علمی دبستان

  دومین جلسه هیئت علمی دبستان
  جلسه کارگروه تخصصی سرگروه های آموزشی (هیئت علمی دبستان) با معلمین پایه ها در این جلسه جناب آقای شهریاری ،سرکار خانم احمدی و سرکار خانم خوشبخت و معلمین محترم حضوری فعال داشتند. محور جلسه : 1-بررسی راهکارهای ویژه در خصوص آزمون های هماهنگ ماهیانه 2-بررسی پیک (کتاب کار )آخر هفته 3-فعال نمودن روش های تدریس و ایجاد خلاقیت و ............
 • جلسه هم اندیشی اولیا و معلم زبان (خانم کیانی نژاد)2آذر

  جلسه هم اندیشی اولیا و معلم زبان (خانم کیانی نژاد)2آذر
  جلسه ی هم اندیشی اولیای محترم دبستان و معلم زبان خانم کیانی نژاد، با حضور مدیریت دبستان در روز شنبه دوم آذر برگزار گردید.
 • اعزام بچه های علم آفرین به خانه کودک و نوجوان مهرپویان

  اعزام بچه های علم آفرین به خانه کودک و نوجوان مهرپویان
  دانش آموزان پایه های اول و دوم و سوم دبستان علم آفرین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از خانه ی کودک و نوجوان مهرپویان بازدید کردند. در طی این بازدید توسط مربی آموزشگاه برای دانش آموزان کتاب داستان خوانده شد و دانش آموز سام حق شناس از پایه دوم و دانش آموز سیدعلیرضا رنود از پایه سوم در مسابقه خلاصه نویسی برگزیده شد و جوایزی به رسم یادبود به آنها اهدا گردید. در بخش دیگر این بازدید مربی نجوم به توضیحاتی تخصصی در این باره پرداختند و فیلم مربوط به نجوم نیز پخش گردید که برای دانش آموزان بسیار جالب بود. سایر فعالیت های این هفته : اختصاص ساعت مطالعه ی آزاد برای دانش آموزان کلاس سوم . (به مناسبت هفته ی کتاب و کتاب خوانی دانش آموزان کلاس سوم کتاب داستانی را به دلخواه به کلاس آورده و خواندند ضمن مطالعه ، معلم کلاس درباره ی فواید کتاب و مطالعه کردن برای دانش آموزان مطالبی را عنوان کرد.
 • جلسه هم اندیشی اولیا و معلم (29 آبان )

  جلسه هم اندیشی اولیا و معلم (29 آبان )
  جلسه ی هم اندیشی اولیای محترم پایه های اول سوم و ششم دبستان و معلمان مربوطه ، با حضور مدیریت دبستان در روز چهارشنبه 29 آبان برگزار گردید.
 • ارتباط با سرگروه رباتیک

  ارتباط با سرگروه رباتیک
  به اطلاع اولیای محترم می رساند که می توانند از طریق سایت دبستان و با ورود به پنل کاربری خود جهت ارتباط با سرگروه رباتیک دبستان آقای مهندس رفعتی، اقدام نمایند.
 • ارتباط با مدیر دبستان

  ارتباط با مدیر دبستان
  به اطلاع اولیای محترم می رساند که می توانند از طریق سایت دبستان و با ورود به پنل کاربری خود جهت ارتباط با مدیر دبستان سرکار خانم محمدزاده ، اقدام نمایند.
 • آزمون هماهنگ پیشرفت علمی

  آزمون هماهنگ پیشرفت علمی
  اولین آزمون هماهنگ دبستان علم آفرین راس ساعت 8:30 صبح روز چهارشنبه 92/8/29 برگزار گردید. هدف از برگزاری این آزمون : ارزیابی علمی دانش آموزان از دروس مربوطه و توانایی آنان در پاسخ به سوالات تستی
 • برگزاری اولین جلسه ی دو و میدانی

  برگزاری اولین جلسه ی دو و میدانی
  اولین جلسه ورزشی (تئوری )دو و میدانی به مربی گری آقای رامین رضایی(قهرمان آسیا) در این جلسه دانش آموزان با رشته ی دو و میدانی و تاثیر این رشته ی ورزشی در تناسب اندام و سلامت جسم آشنا شدند. ضمناً جلسات آموزش عملی این رشته ی ورزشی به صورت تخصصی از این هفته آغاز می گردد.
 • جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین فوق برنامه دبستان علم آفرین

  جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین فوق برنامه دبستان علم آفرین
  جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین فوق برنامه دبستان علم آفرین
 • جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین زبان دبستان علم آفرین

  جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین زبان دبستان علم آفرین
  جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین زبان دبستان علم آفرین
 • پخت آش به مناسبت شب تاسوعا

  پخت آش به مناسبت شب تاسوعا
  پخت آش شله قلمکار به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان
 • هیئت علمی

  هیئت علمی
  اعضای هیئت علمی دبستان علم آفرین با تشکیل جلسات منظم ، ضمن بررسی عملکرد معلمان و تبیین برنامه های آموزشی در دست اجرا سعی در ارائه بهترین شیوه های تدریس در جهت ارتقای سطح علمی دانش آموزان دارند.
 • نکات بهداشتی سلامت کودک مدرسه ای

  نکات بهداشتی سلامت کودک مدرسه ای
  نکات بهداشتی برای حفظ سلامت کودک مدرسه‌ای اگر علایمی مانند تب، سرفه، خستگی و … در کودک خود مشاهده کردید، مانع رفتن او به مدرسه شوید. استراحت در منزل سبب تسریع روند بهبودی کودک می شود. همچنین از سرایت بیماری به بقیه دانش‌آموزان جلوگیری می کند.