• مشاوره

  مشاوره
  به اطلاع اولیای محترم می رساند سرکار خانم روحی مشاور محترم دبستان روزهای شنبه از ساعت 8 صبح الی 3 عصر جهت ارائه ی خدمات مشاوره ای حضور دارند.
 • واحدکار پیش دبستانی

  واحدکار پیش دبستانی
  واحدکار بچه های پیش دبستانی (پارک محله) مشاهده ی پاییز و درختان پاییزی
 • نوگل علم آفرینی ، تولدت مبارک

  نوگل علم آفرینی ، تولدت مبارک
  نیما جان برخاستن از عدم و درآمدن بر سیرت انسانی ، باشکوهترین پدیده هستی است این باشکوه ترین، بر شما مبارک باد . . .
 • جلسه هم اندیشی اولیا و معلم زبان

   جلسه هم اندیشی اولیا و معلم زبان
  دیدار اولیای محترم با مدیر گروه زبان دبستان سرکار خانم عابدینی روز دوشنبه 4آبان برگزار گردید همچنین دیدار اولیای محترم با مدرس زبان سرکار خانم فخاری ساعت 14 روز دوشنبه 92/9/4 برگزار شد.
 • و چرا فوق برنامه ی شطرنج ؟ ! . . .

  و چرا فوق برنامه ی شطرنج ؟ ! . . .

  این مقاله براساس مطالعات روانشناسی و اموزشی، تاثیرات شطرنج بر دانش آموزان را بررسی کرده و در نهایت نشان می دهد که شطرنج، هوش IQ(intelligent quotient )

 • نکاتی چند درخصوص کودکان

  نکاتی چند درخصوص کودکان
  شیوه تغذیه ای سالم برای از بین بردن استرس 7 عادت خوب برای کودکان و . . . .
 • ارتباط با موسس دبستان

  ارتباط با موسس دبستان
  به اطلاع اولیای محترم می رساند که می توانند از طریق سایت دبستان و با ورود به پنل کاربری خود جهت ارتباط با موسس دبستان جناب آقای یاسمن ، اقدام نمایند.
 • نوگلان علم آفرین ، تولدتان مبارک

  نوگلان علم آفرین ، تولدتان مبارک
  به نام آنکه مهر را آفرید و مهربانی را و تو را . . . دبستان علم آفرین زادروز تولد شما را صمیمانه تبریک عرض می نماید و عمری پر از سعادت و موفقیت و خوشبختی در کنار خانواده برایتان آرزو دارد.
 • دومین جلسه هیئت علمی دبستان

  دومین جلسه هیئت علمی دبستان
  جلسه کارگروه تخصصی سرگروه های آموزشی (هیئت علمی دبستان) با معلمین پایه ها در این جلسه جناب آقای شهریاری ،سرکار خانم احمدی و سرکار خانم خوشبخت و معلمین محترم حضوری فعال داشتند. محور جلسه : 1-بررسی راهکارهای ویژه در خصوص آزمون های هماهنگ ماهیانه 2-بررسی پیک (کتاب کار )آخر هفته 3-فعال نمودن روش های تدریس و ایجاد خلاقیت و ............
 • جلسه هم اندیشی اولیا و معلم زبان (خانم کیانی نژاد)2آذر

  جلسه هم اندیشی اولیا و معلم زبان (خانم کیانی نژاد)2آذر
  جلسه ی هم اندیشی اولیای محترم دبستان و معلم زبان خانم کیانی نژاد، با حضور مدیریت دبستان در روز شنبه دوم آذر برگزار گردید.
 • اعزام بچه های علم آفرین به خانه کودک و نوجوان مهرپویان

  اعزام بچه های علم آفرین به خانه کودک و نوجوان مهرپویان
  دانش آموزان پایه های اول و دوم و سوم دبستان علم آفرین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از خانه ی کودک و نوجوان مهرپویان بازدید کردند. در طی این بازدید توسط مربی آموزشگاه برای دانش آموزان کتاب داستان خوانده شد و دانش آموز سام حق شناس از پایه دوم و دانش آموز سیدعلیرضا رنود از پایه سوم در مسابقه خلاصه نویسی برگزیده شد و جوایزی به رسم یادبود به آنها اهدا گردید. در بخش دیگر این بازدید مربی نجوم به توضیحاتی تخصصی در این باره پرداختند و فیلم مربوط به نجوم نیز پخش گردید که برای دانش آموزان بسیار جالب بود. سایر فعالیت های این هفته : اختصاص ساعت مطالعه ی آزاد برای دانش آموزان کلاس سوم . (به مناسبت هفته ی کتاب و کتاب خوانی دانش آموزان کلاس سوم کتاب داستانی را به دلخواه به کلاس آورده و خواندند ضمن مطالعه ، معلم کلاس درباره ی فواید کتاب و مطالعه کردن برای دانش آموزان مطالبی را عنوان کرد.
 • جلسه هم اندیشی اولیا و معلم (29 آبان )

  جلسه هم اندیشی اولیا و معلم (29 آبان )
  جلسه ی هم اندیشی اولیای محترم پایه های اول سوم و ششم دبستان و معلمان مربوطه ، با حضور مدیریت دبستان در روز چهارشنبه 29 آبان برگزار گردید.
 • ارتباط با سرگروه رباتیک

  ارتباط با سرگروه رباتیک
  به اطلاع اولیای محترم می رساند که می توانند از طریق سایت دبستان و با ورود به پنل کاربری خود جهت ارتباط با سرگروه رباتیک دبستان آقای مهندس رفعتی، اقدام نمایند.
 • ارتباط با مدیر دبستان

  ارتباط با مدیر دبستان
  به اطلاع اولیای محترم می رساند که می توانند از طریق سایت دبستان و با ورود به پنل کاربری خود جهت ارتباط با مدیر دبستان سرکار خانم محمدزاده ، اقدام نمایند.
 • آزمون هماهنگ پیشرفت علمی

  آزمون هماهنگ پیشرفت علمی
  اولین آزمون هماهنگ دبستان علم آفرین راس ساعت 8:30 صبح روز چهارشنبه 92/8/29 برگزار گردید. هدف از برگزاری این آزمون : ارزیابی علمی دانش آموزان از دروس مربوطه و توانایی آنان در پاسخ به سوالات تستی