• ارتباط با مدیر دبستان

  ارتباط با مدیر دبستان
  به اطلاع اولیای محترم می رساند که می توانند از طریق سایت دبستان و با ورود به پنل کاربری خود جهت ارتباط با مدیر دبستان سرکار خانم محمدزاده ، اقدام نمایند.
 • آزمون هماهنگ پیشرفت علمی

  آزمون هماهنگ پیشرفت علمی
  اولین آزمون هماهنگ دبستان علم آفرین راس ساعت 8:30 صبح روز چهارشنبه 92/8/29 برگزار گردید. هدف از برگزاری این آزمون : ارزیابی علمی دانش آموزان از دروس مربوطه و توانایی آنان در پاسخ به سوالات تستی
 • برگزاری اولین جلسه ی دو و میدانی

  برگزاری اولین جلسه ی دو و میدانی
  اولین جلسه ورزشی (تئوری )دو و میدانی به مربی گری آقای رامین رضایی(قهرمان آسیا) در این جلسه دانش آموزان با رشته ی دو و میدانی و تاثیر این رشته ی ورزشی در تناسب اندام و سلامت جسم آشنا شدند. ضمناً جلسات آموزش عملی این رشته ی ورزشی به صورت تخصصی از این هفته آغاز می گردد.
 • جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین فوق برنامه دبستان علم آفرین

  جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین فوق برنامه دبستان علم آفرین
  جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین فوق برنامه دبستان علم آفرین
 • جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین زبان دبستان علم آفرین

  جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین زبان دبستان علم آفرین
  جدول زمان بندی جلسات دیدار اولیا با مدرسین زبان دبستان علم آفرین
 • پخت آش به مناسبت شب تاسوعا

  پخت آش به مناسبت شب تاسوعا
  پخت آش شله قلمکار به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان
 • هیئت علمی

  هیئت علمی
  اعضای هیئت علمی دبستان علم آفرین با تشکیل جلسات منظم ، ضمن بررسی عملکرد معلمان و تبیین برنامه های آموزشی در دست اجرا سعی در ارائه بهترین شیوه های تدریس در جهت ارتقای سطح علمی دانش آموزان دارند.
 • نکات بهداشتی سلامت کودک مدرسه ای

  نکات بهداشتی سلامت کودک مدرسه ای
  نکات بهداشتی برای حفظ سلامت کودک مدرسه‌ای اگر علایمی مانند تب، سرفه، خستگی و … در کودک خود مشاهده کردید، مانع رفتن او به مدرسه شوید. استراحت در منزل سبب تسریع روند بهبودی کودک می شود. همچنین از سرایت بیماری به بقیه دانش‌آموزان جلوگیری می کند.
 • ارتباط با مدیر گروه زبان و کامپیوتر

  ارتباط با مدیر گروه زبان و کامپیوتر
  به اطلاع اولیای محترم می رساند که می توانند از طریق سایت دبستان و با ورود به پنل کاربری خود جهت ارتباط با مدیر گروه زبان و کامپیوتر ، سرکار خانم عابدینی ، مدیر دپارتمان زبان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران اقدام نمایند.
 • اردوی علمی آزمایشگاه عفیفی

  اردوی علمی آزمایشگاه عفیفی
  دانش آموزان پایه های چهارم و پنجم همراه معاون دبستان و همراهی معلمان خود به آزمایشگاه مرکزی عفیفی اعزام شدند. هدف از اردوی آزمایشگاه : آشنا نمودن دانش آموزان با فضای آزمایشگاه و انجام آزمایشات کتاب درسی و برای درک بهتر درس علوم
 • ایام سوگواری ماه محرم

  ایام سوگواری ماه محرم
  یا حسین ، ای جان فدای نام غم افزای تو گشته مارا دل کباب ، اندوه جان فرسای تو تو به راه شیعیان جان داده ای ای سر ما شیعیان قربان نام پاک تو فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان و هفتاد و دو تن از یارانشان تسلیت باد
 • دومین جلسه اعضای انجمن اولیا و مربیان

  دومین جلسه اعضای انجمن اولیا و مربیان
  دومین جلسه ی اعضای انجمن اولیا و مربیان راس ساعت 8 صبح روز سه شنبه 14 آبان با حضور همه ی اعضا برگزار شد. در این جلسه به سه موضوع پرداخته شد. 1-چگونگی دریافت شهریه دانش آموزان 2-بررسی اهداف کلاسای آموزشی و فوق برنامه 3-تفویض اختیار به هر یک از اعضا در خصوص انتخاب مسئولیت ها و ...
 • ارتباط با رئیس انجمن اولیا و مربیان

  ارتباط با رئیس انجمن اولیا و مربیان
  به اطلاع اولیای محترم می رساند که از هم اکنون می توانند از طریق سایت دبستان و با ورود به پنل کاربری خود جهت ارتباط با رئیس انجمن اولیا و مربیان ، سرکار خانم پیراسته نیا اقدام نمایند.
 • جشن 13 آبان به سبک علم آفرین

  جشن 13 آبان به سبک علم آفرین
  مراسم ویِژه روز دانش آموز با حضور کلیه کارکنان و معلمان و دانش آموزان با اجرای سرود بچه های پیش دبستانی و سومی ها و سخنرانی مدیریت مدرسه در حیاط مدرسه برگزار گردید. بچه ها با شور و نشاط وصف ناپذیری روز 13 آبان را جشن گرفتند و در پایان از دست موسس دبستان هدایایی دریافت نمودند.